Teknede nişan PDF Yazdır E-posta
Tekne tur hizmetleri - Tekne Organizasyonları

teknede nişanRomantik ve farklı bir nişan yemeği tercih eden gelin ve damat adayları teknede nişanlanmayı seçiyor... Tekne nişanları ancak yaz nişanları için bir alternatif; boğaz'da pırıl pırıl yakamozlar eşliğinde nişanlanmanın keyfi de çok özeldir.

Deniz üstünde nişan töreni de balo salonlarına oranla daha uygun bütçeli ve çok eğlenceli oluyor. Üstelik menü konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın. Tekne nişanlarında da set veya açık menü seçeneklerinden birini tercih edebilir, yemek öncesinde kokteyl organize edebilirsiniz.

Ancak unutmayın ki, teknelerde misafirlerin istedikleri saatte ayrılma olanakları bulunmuyor. Tekne belirli noktalardan misafirleri alarak denize çıkıyor ve belirlenen saatte geri dönüyor.

Eğer nişan töreninde arkadaşlarınızla bir eğlence düşünüyorsaniz tekne davetleri keyifli ve uygun olabilir. Genellikle Kabataş - Üsküdar ve benzeri iskelelerden misafirlerin tekneye alınması sağlanıyor.


Teknede nişan düşünüyorsanız organizasyonu düzenleyen firmadan veya organizasyonu bütünüyle üstlenen tekne yöneticilerinden izin verilen dönüş saatleriyle ilgili bilgi almayı unutmayın...

Teknede organize edilen nişanlar için konsept de bu doğrultuda belirlenebilir. Davetiyelerinizi gemi dümeni şeklinde veya benzeri deniz ürünleriyle de destekleyebilir, davetlilerinize yemek menüsü olarak deniz ürünleri sunabilirsiniz...

 

 

 

teknede nişan    teknede nişan
 

 

sample

She Turizm Türkiye Seyehat Acentesi

Rezervasyon

Tüm gezi rezervasyonlarınız için rezervasyon sayfamızda bulunan form ile bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı iletişim

  • Adres :  Küçük Ayasofya Mah.Nakilbent Sk. No:29/A Sultanahmet İstanbul
  • Tel     : 0090 212 6385064
  • Fax    : 0090 212 6385065
  • info@istanbulhorasanteknesi.com