Teknede düğün PDF Yazdır E-posta
Tekne tur hizmetleri - Tekne Organizasyonları

teknede düğünRomantik ve farklı bir düğün yemeği tercih eden gelin ve damat adayları teknede evlenmeyi seçiyor... Teknede düğün ancak yaz düğünleri için bir alternatiftir. Boğaz'da pırıl pırıl yakamozlar eşliğinde evlenmenin keyfi de çok özeldir.

Teknede düğün töreni de balo salonlarına oranla daha uygun bütçeli ve çok eğlenceli oluyor. Üstelik menü konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın. Teknede düğünlerde de set veya açık menü seçeneklerinden birini tercih edebilir, yemek öncesinde kokteyl organize edebilirsiniz.

Ancak unutmayın ki, teknede düğün organizasyonlarında misafirlerin istedikleri saatte ayrılma olanakları bulunmuyor. Tekne belirli noktalardan misafirleri alarak denize çıkıyor ve belirlenen saatte geri dönüyor.

Eğer belediye salonunda nikah töreni ertesinde arkadaşlarınızla bir eğlence düşünüyorsaniz tekne davetleri keyifli ve uygun olabilir. Teknede düğünlerde, genellikle Kabataş - Üsküdar ve benzeri iskelelerden misafirlerin tekneye alınması sağlanıyor.


Teknede düğün düşünüyorsanız organizasonu düzenleyen firmadan veya organizasyonu bütünüyle üstlenen tekne yöneticilerinden izin verilen dönüş saatleriyle ilgili bilgi almayı unutmayın...

Teknede organize edilen düğünler için konsept de bu doğrultuda belirlenebilir. Davetiyelerinizi gemi dümeni şeklinde veya benzeri deniz ürünleriyle de destekleyebilir, davetlilerinize yemek menüsü olarak deniz ürünleri sunabilirsiniz...

 

 

 

teknede düğün    teknede düğün
 

 

sample

She Turizm Türkiye Seyehat Acentesi

Rezervasyon

Tüm gezi rezervasyonlarınız için rezervasyon sayfamızda bulunan form ile bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı iletişim

  • Adres :  Küçük Ayasofya Mah.Nakilbent Sk. No:29/A Sultanahmet İstanbul
  • Tel     : 0090 212 6385064
  • Fax    : 0090 212 6385065
  • [email protected]