Ana Sayfa Teknede şirket ve bayi toplantısı
Teknede şirket ve bayi toplantısı PDF Yazdır E-posta
Tekne tur hizmetleri - Tekne Organizasyonları

teknede bayi toplantısıİstanbul...Türkiye'nin toplam ticaret hacminin yarısından fazlasını tek başına sağlayan müthiş bir metropol... İrili ufaklı yüz binlerce şirketin içinde bulunduğu ve son yıllarda yabancı yatırımcılarında ilgisiyle bir marka olarak Avrupa'nın parlayan yıldızı haline gelen dev bir üretim ve tüketim merkezi.

Ancak tarihi ve kültürel mirası, büyüleyici güzellikleri, jeopolitik konumu, bazılarımızın New York'a benzettiği kozmopolit ve renkli yaşam gibi öne çıkan farklarının yanında özellikle iş hayatında hiç de kolay olmayan yorucu ve yıpratıcı bir temponun da sahibidir İstanbul.

Kurumsal bir şirket veya KOBİ olarak adlandırılan daha küçük ama gelişmeye açık bir yapının yöneticisi olarak hepimizin bu agresif tempo içinde çalışan kadrolarımızı zinde tutmak, motive etmek ve takım bilincine kavuşturmak amacıyla bazen hoş organizasyonlar yapması ekip ruhu açısından çok faydalı olmaktadır.

İşte bu noktada Horasan Teknesi olarak siz değerli yöneticimizi çalışanlarınızla birlikte keyifli ve eğlenceli bir tekne turu organizasyonu yapmaya davet ediyor.

Sizleride teknede bayi toplantıları organizasyonlarını bir klasik haline getiren değerli Şirket toplantıları gezisi arasında görmek bizleri memnun edecektir.

Teknede bayi toplantılarınızda ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ve diğer detayları size sağlıyoruz. Denizde olsanız bile!

Şirketinizin özel günlerinde, bayi toplantılarında, kuruluş yıldönümlerinde, sene sonu eğlencesi, gurup eğlencelerinizde  yemekli ve yemeksiz olarak hizmet etmekteyiz.

Ayrıca şirketinizin bayi toplatısı veya özel misafirlerine Horasan Teknesiyle boğazın eşsiz güzelliğinde unutulmaz bir gün yaşatmak, kurmuş olduğunuz bağları daha da sağlamlaştırmak istiyorsanız teknelerimize bekliyoruz.
 

 

 

 

teknede şirket bayi toplantısı    teknede şirket bayi toplantısı

 

sample

She Turizm Türkiye Seyehat Acentesi

Rezervasyon

Tüm gezi rezervasyonlarınız için rezervasyon sayfamızda bulunan form ile bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı iletişim

  • Adres :  Küçük Ayasofya Mah.Nakilbent Sk. No:29/A Sultanahmet İstanbul
  • Tel     : 0090 212 6385064
  • Fax    : 0090 212 6385065
  • [email protected]